Kalėdų šventė 2019

Kalėdų šventė 2019 (Foto: M. D Schmidt)
Kalėdų šventė 2019 (Foto: M. D Schmidt)

Gruodžio 18 d. Hiutenfeldo miestelio savivaldybės salėje buvo švenčiama tradicine tapusi gimnazijos Kalėdų šventė. Ją vedė dešimtos klasės mokiniai Jana ir Can. Renginio metu į sceną, kurią kelių mokinių padedama šventiškai papuošė dailės mokytoja A. Janulionienė, žengė visos klasės su įvairiausiais pasirodymais. 5 ir 6 klasių mokiniai su klasės auklėtojomis tęsė tradiciją ir pristatė kalėdinį vaidinimą. Sveikinimo žodžius tarė laikinai einanti direktorės pareigas pavaduotoja I. Sattler bei vyresniųjų klasių vadovė dr. G. Hoffmann.

Prieš įpusėjant renginiui, visi pasimeldė kartu su kunigais dr. V. Grigučiu ir R. Fuhr. Renginį tęsė bendras visų šventinio vakaro dalyvių kalėdaičių laužymas. Vaišių pertraukos metu taip pat netrūko. Daugelis mokinių tėvelių prisidėjo prie gausaus stalo ruošimo.

Po pertraukėlės scenoje trypė A. Ručienės vadovaujamas šokių kolektyvas „Vasaris”. Šventės metu žiūrovai turėjo progą pamatyti keletą G. Ručio vadovaujamo orkestro ir solistų bei mokytojų pasirodymų. O vakaro pabaigoje mokiniai sulaukė kalėdinio stebuklo – buvo pranešta, kad paskutiniąją dieną prieš atostogas nereikės eiti į pirmą pamoką.

Justinas G.