Šokio vaizdo klipas

Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)

Organizatoriaus Gedimino Zujaus ir Pasaulio lietuvių bendruomenės Švietimo komisijos kvietimu aštuoni mūsų gimnazijos šokių grupės nariai (vadovė A. Ručienė) dalyvavo šokio vaizdo klipo, jungiančio pasaulio lietuvių bendruomenes, kūrime.

Pagal klipui skirtą dainą „Vienybės banga“ (G. Zujus, J. Čekatauskaitė) organizatorių pageidavimu gimnazijos šokėjai nufilmavo uždainiui sukurtą savo šokio versiją ir visų dalyvių bendrai atliekamą D. Žebrausko parengtą priedainio choreografiją. Skambant dainos įžangai, perduodama tautinė juosta, o pabaigoje iššaunama konfeti patranka. Šiuose kadruose filmavosi vienuoliktokė Smiltė L.

Klipą filmavo taip pat 11 klasės mokinys Justinas G. ir mokytojas R. Lendraitis.

Pasaulinė klipo premjera bus transliuojama gyvu srautu (internet live stream) šių metų liepos 22 d. SEM Tarptautinės jaunimo stovyklos metu (www.semas.lt).

AR

Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)
Šokio vaizdo klipas (Foto: A. Ručienė)