Meno srities praktikantė

Schulpraktikantin im Fach Kunst (Foto: A. Janulionienė)
Meno srities praktikantė (Foto: A. Janulionienė)

Šiais mokslo metais į mūsų gimnaziją pagal Švietimo mainų paramos fondo organizuojamą tarptautinės praktikos lituanistinio švietimo įstaigose užsienyje programą atvyko Vilniaus universiteto studentė Veronika Guželytė.
Baigusi dizaino ir pedagogikos studijas, Veronika pedagoginę baigiamąją 6 mėnesių praktiką pasirinko atlikti mūsų gimnazijoje. Mergina jau turi vaikų ir jaunimo ugdymo patirties Lietuvoje bei Indijoje. Jos kuratorė – gimnazijos pavaduotoja Irena Sattler, praktikos vadovė – dailės mokytoja Aina Janulionienė.
Praktikantė stebės ugdymo procesą, asistuos dailės pamokose ir dailės būrelyje, ves rankdarbių būrelį, vykdys jaunimo užimtumo bendrabutyje veiklas, dalyvaus gimnazijos kūrybiniuose projektuose.
Tikimės, kad pedagoginė patirtis šios praktikos metu bus abipusiškai vertinga, ir linkime Veronikai sėkmės!

AJ

Schulpraktikantin im Fach Kunst (Foto: A. Janulionienė)
Meno srities praktikantė (Foto: A. Janulionienė)