Fotografijos konkursas

Fotografijos konkursas - 1 vieta
Fotografijos konkursas – 1 vieta

Prieš pat žiemos atostogas, gruodžio 14 d., auklėtojos Audronės Ručienės pakviesti, mokiniai rinkosi peržiūrėti fotografijos mėgėjų atsiųstų nuotraukų. Konkurse, kurio tema buvo „Gatvės vaizdelis“, dalyvavo devyni mokiniai, atsiuntę įdomių kadrų su juose užfiksuotais įvairiais gatvių vaizdais.
Tradiciškai buvo renkamos trys labiausiai patikusios nuotraukos. Daugiausiai balsų pelnė įspūdinga Laimio A. fotografija „Vakaro sonata“. Antrą vietą laimėjo Gusto T. nuotrauka „Purpurinė ramybė“. Trečia vieta atiteko Smiltės L. fotografijai „Vidudienis“.
Peržiūrai nuotraukas paruošė ir pristatė Frederic N., o balsus skaičiavo Smiltė L. ir Irmantė D.
Labiausiai patikusių nuotraukų autoriams buvo įteikti prizai, o pirmos vietos laimėtojui atiteko galimybė paskelbti naują temą.

AR

Fotografijos konkursas - 2 vieta
Fotografijos konkursas – 2 vieta
Fotografijos konkursas - 3 vieta
Fotografijos konkursas – 3 vieta
Fotografijos konkursas - konkurso dalyviai (Foto: A. Ručienė)
Fotografijos konkursas – konkurso dalyviai (Foto: A. Ručienė)