Išvyka į Haidelbergą

Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)

Birželio 23 d. būrelis mūsų gimnazijos 5–8 kl. moksleivių apsilankė Haidelberge ir praleido įspūdžių kupiną popietę. Lydimi gimnazijos pavaduotojos I. Sattler ir anglų k. mokytojo P. Villuveit, vaikai aplankė Haidelbergo pilį. Ten galėjo pasidairyti po senovinius kiemus, pavaikštinėti po Vaistinės muziejų, pamatyti išlikusią seniausią ir didžiausią pasaulyje medinę statinę bei pasigrožėti nuostabia miesto panorama. Susipažinę pilimi, visi patraukė valgyti ledų. Laikas prabėgo greitai ir mokiniai vienbalsiai nutarė, kad tokių išvykų reikėtų daugiau.
Ši ekskursija – tai prizas moksleiviams, kurie birželio pradžioje dalyvavo tarptautiniuose debatuose ir diskutavo visam pasauliui aktualia tema „Ar reikėtų nutraukti bandymus su gyvūnais?“

PV

Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)
Išvyka į Haidelbergą (Foto: I. Sattler)