Studijų ambasadorių apsilankymas

„Studienbotschafter – BW“ – Studieninformation auf Augenhöhe (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų ambasadorių apsilankymas (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Badeno-Viurtembergo žemės mokslo, tyrimų ir menų ministerija organizuoja ir finansuoja informacinio pobūdžio kampaniją apie studijų pasirinkimo galimybes. Nors Vasario 16-osios gimnazija įkurta kaimyninėje Heseno žemėje, tačiau vyresniųjų klasių vadovės dr. Gabriele Hoffmann kvietimu spalio 5 d. į mūsų mokyklą atvyko trys studijų ambasadorės.
Dvyliktokams studentės pristatė aukštąsias ir aukštąsias neuniversitetines mokyklas. Kadangi programos lektorės pačios studijuoja, jų pasakojimai apie studijų pasirinkimo svarstymus ir galimybes buvo išties autentiški. Po pagrindinio pranešimo darbas su gimnazistais vyko mažose grupėse.

AD

„Studienbotschafter – BW“ – Studieninformation auf Augenhöhe (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų ambasadorių apsilankymas (Foto: Dr. G. Hoffmann)