Šeštadieninės mokyklos mokinių užsiėmimai seminaro „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ metu

Projektas „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ šeštadieninių mokyklų tėvams ir mokytojams (Foto: D. Kriščiūnienė)
Projektas „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ šeštadieninių mokyklų tėvams ir mokytojams (Foto: D. Kriščiūnienė)

Lapkričio 12 d. gimnazijoje vyko seminaras „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, skirtas šeštadieninių mokyklų mokinių tėvams. Kol tėveliai klausėsi paskaitų, šeštadieninės mokyklos mokytojos Dalė Kriščiūnienė ir Aušra Lorenz mokiniams vedė užsiėmimus.
Pirmasis užsiėmimas buvo pamoka apie gamtą: mokiniai susipažino su eilėraščiais apie rudenį, kalbėjosi apie rudens nuotaikas, mokėsi šį metų laiką apibūdinančių būdvardžių, prisiminė mėnesių pavadinimus.
Per antrą pamoką mokinai klausėsi lietuvių liaudies pasakos „Dangus griūva“, mokėsi pasakos žodžių ir ją inscenizavo.
Vėliau vyko muzikos pamoka su muzikos mokytoju Gintaru Ručiu. Vaikai mokėsi dainuoti dainelę „Ežio naujienos“, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, klausėsi muzikos garsų.
Kūrybinės dirbtuvėse mokinai lipdė pasakos „Dangus griuva“ veikėjus, spalvino ir savo darbelius įteikė tėveliams.
Per pertraukas šeštadieninės mokyklos mokiniai gimnazijos sporto aikštėje rungtyniavo estafetėse ir žaidė krepšinį. Seminaro pabaigoje mažieji pasveikino renginio dalyvius ir tėvelius išmoktomis dainelėmis ir žaidimais.

DK