Birželio 15 d. Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pristatė jau penktą kartą organizuojamo tarptautio projekto „Per pasaulį keliauja žmogus“ darbų vaizdo įrašą. Lietuviškų kūrinių maratonas, skirtas poeto Bernardo Brazdžionio atminimui ir Tarptautinei šeimos dienai paminėti, subūrė įvairaus amžiaus Lietuvos ir užsienio mokyklų atstovus. Nuotoliniame renginyje jie deklamavo ne tik eilėraščius, bet ir skaitė lietuvių autorių prozos kūrinių ištraukas.
Mūsų gimnazistai yra ištikimi šio projekto dalyviai. Aštuntokė Augustė V. ir devintokas Rokas P. iš mokytojos Astos Geibel pasiūlytų eilėraščių išsirinko Jono Strielkūno bei Juozo Erlicko kūrinius ir juos padeklamavo. Mokiniai, kurie, beje, ir patys kuria eiles, už dalyvavimą maratone gavo spalvingas padėkas.
Visų dalyvių pasirodymus galite išvysti čia:
https://canva.link/48m76pq4ykw95zf
https://canva.link/tizetts0zkljg2i