Karmelitų misija


Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)
Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)

Lapkričio 9 ir 10 dienomis mūsų gimnazijoje lankėsi Tėvas Feliksas Šandl (Felix Schandl) iš Kiolno. Dvi dienas trukusiuose susitikimuose su 10 – 11 klasių mokiniais, tikybos mokytojais ir sutvirtinimo kandidatais Tėvas Feliksas pasakojo apie senosios regulos karmelitų ordino kilmę, supažindino su vienuoliško gyvenimo ypatumais, išskirdamas tris svarbiausius jo bruožus – maldą, darbą ir tylą. Svečias karmelitas, pristatydamas atsikuriančio ordino veiklą Lietuvoje, mielai dalijosi ateities planais ir įspūdžiais iš savo pirmųjų kelionių į nepriklausomą Lietuvą. Tėvas Feliksas noriai atsakinėjo į mokinių užduodamus klausimus ir pačius susitikimo dalyvius ragino savęs klausti labai paprasto, bet esminio būties klausimo: „Ar aš gyvenime esu laimingas?“.
Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)
Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)

Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)
Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)

Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)
Karmelitų misija (FotoL dr. V. Grigutis)