Skaitymo konkursas, 2017


Vorlesewettbewerb 2017 (Foto: A.Günther)
Skaitymo konkursas, 2017 (Foto: A.Günther)

Gruodžio 7 d. gimnazijoje vyko Vokietijos knygų prekybos asociacijos inicijuojamas skaitymo konkursas. Jame kviečiami dalyvauti šeštų klasių mokiniai. Vaikai yra skatinami skaityti, garsiai ir aiškiai kalbėti, intonuoti, įtaigiu žodžiu paveikti klausytojus ir suvokti tekstą.
Konkurse dalyvavo keturi mūsų gimnazijos 6 klasės mokiniai: Leonard Irrgang, Xenia Preis, Aistra Slančiauskaitė ir Gabriel Vintrici. Jie skaitė ištraukas iš pasirinktų knygų. Kiek sunkiau sekėsi įveikti antrąją konkurso užduotį- perskaityti nežinomą tekstą.
Nuoširdžiai sveikiname šių metų skaitymo konkurso nugalėtoja tapusią Aistrą Slančiauskaitę!
Vorlesewettbewerb 2017 (Foto: A.Günther)
Skaitymo konkursas, 2017 (Foto: A.Günther)


Sekite mus/folgen Sie uns: