Motinos dienos minėjimas Štutgarte


Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gegužės 6 dieną grupelė Vasario16-osios gimnazijos atstovų kartu su kapelionu dr. Virginijum Grigučiu nuvyko į Štutgartą. Ten jie dalyvavo šv. Mišiose, skirtose Motinos dienai. Per pamokslą vaidmenimis buvo perskaitytas Bruno Ferrero pasakojimas „Riešutmedžio stalas“. Kūrinys dar labiau paskatino susimąstyti apie motinystės pašaukimą ir jo svarbą. Mišių pabaigoje gimnazijos kapelionas palinkėjo mamoms su dėkingumu priimti motinystės dovaną ir kiekvienai iš jų suteikė asmeninį palaiminimą. Visi patyrė kažką nepaprasto ir įspūdingo, to jausmo negalima nusakyti žodžiais.

Po šv. Mišių Štutgarto lietuvių bendruomenė pakvietė svečius arbatos puodeliui. Gimazijos direktorė Janina Vaitkienė pasveikino bendruomenės mamas su Motinos diena ir pristatė mūsų gimnaziją. Bendruomenės nariai išsamiai klausinėjo apie galimybes joje mokytis lietuvių kilmės vaikams. Vyko įdomi diskusija, kaip puoselėti lietuvybę ir kaip lietuvių vaikams padėti mokytis gimtosios kalbos. Džiaugiamės, jog į diskusiją visi aktyviai įsijungė, buvo išsakytos ir išklausytos nuomonės. Širdyse buvo pasėtas draugystės grūdas, kuris, tikimės, ateityje duos vaisių.

Religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė

Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Štutgarte (Foto: D. Kriščiūnienė)

Sekite mus/folgen Sie uns: