Akcija „Bėgimas prieš alkį“


„Aktion gegen den Hunger“- Laufen für einen guten Zweck (Foto: A. Günther)
Akcija „Bėgimas prieš alkį“ (Foto: A. Günther)
Saulėtą birželio 18 d. rytą mūsų gimnazijos bendruomenė pirmą kartą prisijungė prie akcijos „Bėgimas prieš alkį“ („Lauf gegen den Hunger“). Ši akcija remia daugiau nei 14 milijonų alkstančiųjų iš 50 šalių ir regionų.

Mokiniai iš anksto ieškojo rėmėjų, kurie už kievieną aplink mokyklą apibėgtą ratą paaukojo pasirinktą pinigų sumą. Per bėgimą mūsų gimnazijos mokiniai surinko net 4164,08 eurus! Šiais metais lėšos bus skiriamos Šiaurės Irake skurstantiems žmonėms.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio kilnaus tikslo!

A.D.


„Aktion gegen den Hunger“- Laufen für einen guten Zweck (Foto: A. Günther)
Akcija „Bėgimas prieš alkį“ (Foto: A. Günther)
Sekite mus/folgen Sie uns: