Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai

Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D'ELia)
Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D’ELia)
Lapkričio mėnesį Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai svečių teisėmis dalyvavo dienoraščio konkurse „Aš einu…“ Dovydui Maksimovui (5 kl.), Monikai Lėjai Poviliūnaitei (5 kl.), Monikai Jakubonytei (6 kl.) ir Gabrielei Lukai Ružytei (12 kl.) perduoti padėkos raštai. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Astai D`Elia per baigiamąjį renginį, vykusį Kauno Rokų gimnazijoje, už mokinių parengimą konkursui įteikta paskatinamoji dovana ir padėkos raštas.

Gintautas Guntulis (9 kl.) ir Justinas Gečas (10 kl.) svečių teisėmis dalyvavo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos organizuotame rašinių konkurse „Ką šiandien pasakyčiau Lietuvos partizanui“, skirtame Adolfo Ramanausko-Vanago metams paminėti. Gimnazistai ir juos konsultavusi mokytoja Asta D`Elia buvo apdovanoti konkurso rengėjų padėkomis.

A.D.

Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D'ELia)
Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D’ELia)

Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D'ELia)
Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D’ELia)
Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D'ELia)
Mūsų gimnazistai – aktyvūs konkursų dalyviai (Foto: A. D’ELia)

Sekite mus/folgen Sie uns: