Atvirų durų diena 2019

Atvirų durų diena 2019 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2019 (Foto: M. D. Schmidt)

Vasario 2 d. mūsų gimnazija plačiai atvėrė savo duris. Atvirų durų diena – puiki galimybė betarpiškai susipažinti su gimnazijos aplinka, pabendrauti su mokytojais, vadovybe ir čia besimokančiais mokiniais. Vasario 16-osios gimnaziją šiais metais aplankė daugybė būsimų mokinių iš Lampertheimo ir jo apylinkių. Mokykla domėjosi ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje gyvenantys lietuviai. Džiaugiamės, kad keletas mūsų gimnazistų atlydėjo savo mažuosius broliukus ir sesutes.

Sausakimšoje Renhofo pilies salėje svečius dainomis, instrumentiniais kūriniais ir šokiais linksmino talentingi gimnazistai. Direktorės pavaduotoja Irena Sattler ir vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann pasveikino gausiai susirinkusius svečius ir pristatė gimnazijos veiklą.

Atvirų durų dienos dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti visą Vasario 16-osios gimnazijos kompleksą: pagrindinį pastatą, modernų gamtos mokslų priestatą, bendrabutį, Renhofo pilį, biblioteką, koplyčią, parką, kioskelį ir kitas erdves. Mokyklos koridoriuose ir bendrabutyje pastatytuose stenduose buvo gausu informacijos apie gimnazistų visuomeninę bei popamokinę veiklas.

Mokytojai būsimiesiems gimnazistams organizavo įvairius užsiėmimus. Besidomintieji mūsų gimnazija galėjo atlikti eksperimentus, susipažinti su Lietuva, pasisiūti arba iš popieriaus pasigaminti gėlytes, raktų pakabukus ir t.t. Šią dieną vyko įdomios matematikos ir istorijos pamokėlės. Svečiai grožėjosi dvyliktokės Gabrielės Lukos Ružytės ir vienuoliktoko Laimio Antanavičiaus dailės darbais bei gimnazijos kieme iškabintais piešiniais.

Bendrabutyje gyvenantys gimnazistai kvietė ragauti savo keptų pyragų ir kitų skanėstų. Prie puodelio kavos bendrabučio salėje veikusioje kavinukėje savo įspūdžius aptarinėjo būsimieji gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai, esami ir buvę mokiniai.

A.D.


Straipsnis „Südhessen Morgen“ laikraštyje apie Atvirų durų dieną (naujas langas, DE, PDF)
Straipsnis „Lampertheimer Zeitung“ laikraštyje apie Atvirų durų dieną (naujas langas, DE, PDF)


Sekite mus/folgen Sie uns: