Katalikiško jaunimo grupės ,,naktinės pamokos“

Katalikiško jaunimo grupės
Katalikiško jaunimo grupės „naktinės pamokos“ (Foto: D. Kriščiūnienė)

Vasario 8 dieną katalikiško jaunimo grupė Renhofo pilies bibliotekoje surengė „Filmų naktį“. Šiam renginiui vadovavo ir pasiruošti padėjo gimnazijos kapelionas Virginijus Grigutis bei mokytoja Dalė Kriščiūnienė. „Filmų naktyje“ dalyvavo 14 grupės narių. Dalyviai jaukiai įsikūrė bibliotekoje, draugiškai bendravo, tarėsi tarpusavyje ir išrinko filmus, kuriuos vėliau žiūrėjo.

Šis vakaras visiems grupės nariams patiko ir dauguma dalyvių norėtų, kad „naktinės pamokos“ taptų tradicija, kuri tęstųsi kiekvienais metais. Jaunimas pastebėjo, jog kartu praleistas laikas vienija grupės narius ir skatina nuoširdžią bendrystę.

Religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė

Sekite mus/folgen Sie uns: