Dešimtasis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti

Dešimtasis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti (Foto: A. Tauras)
Dešimtasis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti (Foto: A. Tauras)

Kovo 30 d. Hiutenfeldo savivaldybės salėje vyko tradicinis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti. Kaip ir kasmet, jį organizavo gimnazijos mokytojai: Arūnas Tauras, Audronė Ručienė ir Gintaras Ručys. Jau dešimtą kartą surengtame turnyre dalyvavo penkios komandos: „Štutgartas“, „Frankfurtas“, „TV Lampertheim“, „Žalgiris.de“ ir „Vasario 16-osios gimnazija“. Įtemptas rungtynes stebėjo būrys krepšinio mėgėjų.

Dėl trečiosios vietos mažajame finale susikovė „Vasario 16-osios gimnazijos“ ir „Žalgirio.de“ komandos. Rezultatu 34:27 nugalėjo „žalgiriečiai“. Didžiajame finale susitiko „Frankfurto“ ir „Štutgarto“ komandų žaidėjai. Vasario 16-osios taurė šiemet iškeliavo į Frankfurtą. Geriausiu turnyro žaidėju jau antrą kartą iš eilės pripažintas mūsų gimnazijos vienuoliktokas Rokas Kankalis.

Išalkusius ir ištroškusius renginio dalyvius vaišino gimnazijos bendrabutyje gyvenančios merginos, vadovaujamos auklėtojos A. Ručienės. Krepšinio turnyrą finansiškai parėmė buvęs Vasario 16-osios gimnazijos mokinys, advokatas Mindaugas Jacinevičius.

A.T. ir A.D.

Dešimtasis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti (Foto: A. Tauras)
Dešimtasis krepšinio turnyras Vasario 16-osios taurei laimėti (Foto: A. Tauras)
Sekite mus/folgen Sie uns: