Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro atstovų vizitas

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro atstovų vizitas (Foto: M. D. Schmidt)
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro atstovų vizitas (Foto: M. D. Schmidt)

Balandžio 9–11 dienomis Vokietijoje lankėsi Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro atstovų delegacija (koordinatorės Irena Sattler ir Eva Redemann). Svečius iš Lietuvos sostinės Vilniaus pasveikino Bergštrasės apskrities viršininkas Christian Engelhardt.Šešiolika Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro atstovų per palyginti trumpą laiką pasisėmė daug patirties: susipažino su gabių vaikų mokymo programa, Heseno žemės švietimo sistema, vaikų su negalia integracija ir ugdymu, lankėsi įvairiose institucijose, dirbančiose su specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčiais vaikais. Savo darbo patirtimi su grupe dalijosi socialinė pedagogė Lilija Balikci, lydinti mūsų gimnazijos septintoką nuo penktos klasės.Paskutinę vizito dieną vyko susitikimas su ilgamete gimnazijos mokytoja Maryte Dambriūnaite-Šmitiene ir su 10–11 klasėse besimokančiais lietuviais.

A.D.

Sekite mus/folgen Sie uns: