Ateitis mūsų rankose – „Penktadieniai už ateitį“

Ateitis mūsų rankose – „Penktadieniai už ateitį“ (Foto: dr. G. Hoffmann)
Ateitis mūsų rankose – „Penktadieniai už ateitį“ (Foto: dr. G. Hoffmann)

Mūsų gimnazistai prisijungė prie visame pasaulyje vykstančių protestų prieš klimato kaitą. Mokiniai, norėdami atkreipti politikų dėmesį į klimato atšilimo problemą, rengia taikius protestus ir demonstracijas „Penktadieniai už ateitį“ (angl. „Fridays for future“). Šia akcija jaunimas ragina kovoti su klimato kaita ir taip užtikrinti ateitį kitoms kartoms.

Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai kartu su kitais jaunuoliais demonstravo Bensheime, Weinheime ir Manheime, o balandžio 12 d. mokyklos kieme suorganizavo informacinį renginį apie plastiko, tapusio šių dienų „maru“, taršą. Gimnazistus prisidėti prie ekologinių problemų iškėlimo paskatino politikos ir ekonomikos mokytoja Sandra Haffa.

A.D.

Sekite mus/folgen Sie uns: