Pasiruošimas renginiui „SiegMUN 2019“

SiegMun 2019 – Übungen für die Teilnahme an der Model United Nations an der Universität Siegen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Pasiruošimas renginiui „SiegMUN 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Spalio 25 d. jau antrą kartą mūsų gimnazijoje viešėjo Zygeno (Siegen) universiteto darbuotojas ir Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) darbo simuliacijos projekto „SiegMUN“ vadovas Gerrit Pursch. Jį lydėjo ir savo patirtimi dalijosi du to paties universiteto studentai. Renginio metu buvo imituojama Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (visuotinio susirinkimo) veikla.

11 ir 12 klasių mokiniai galėjo įsigilinti į tarptautinės politikos problemas, geriau suprasti, kaip jos sprendžiamos. Be to, gimnazistai turėjo puikią galimybę artimiau pažinti kitas kultūras, pagilinti savo anglų kalbos žinias ir tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Dešimtojoje „SiegMUN“ JTO darbo simuliacijoje, vyksiančioje nuo lapkričio 13 iki 16 dienos, mūsų mokiniai dalyvaus jau septintą kartą. Gimnazistų delegaciją lydės anglų ir vokiečių kalbų mokytojas Jens Zorn, kuris kartu su vyresniųjų klasių vadove, politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann koordinuoja šį projektą.

AD

Sekite mus/folgen Sie uns: