Projektas „Laisvės vietos“

Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)

12 klasės pagilinto politikos ir ekonomikos kurso mokiniai, paskatinti savo mokytojos dr. Gabriele Hoffmann, dalyvauja projekte „Laisvės vietos“. Jį, bendradarbiaudama su Heseno žemės parlamento kanceliarija bei Švietimo ir mokslo ministerija, paskelbė Heseno žemės televizija.

Projekto dalyviai turėjo atlikti įdomią užduotį – sukurti ne ilgiau kaip 1 minutę trunkantį filmą apie vietą, kurioje klesti laisvė. Dvyliktokai savo filme Vasario 16-osios gimnaziją pristato kaip „Lietuvos ambasadą laisvame Vakarų pasaulyje“ sovietų okupacijos metais. Taigi mūsų gimnazija – vieta, kurioje žydėjo ir žydi laisvė.

Heseno „laisvės vietų“ žemėlapį ir dvyliktokų sukurtą filmą galite pamatyti čia:

Interaktive Karte – das sind die Orte der Freiheit hessischer Schüler*innen (WEB)
Orte der Freiheit – Litauisches Gymnasium (WEB)

AD

Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Unser Gymnasium als „Ort der Freiheit“ (Screenshot aus Film)
Sekite mus/folgen Sie uns: