Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)

Kovo 6–7 dienomis Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Į olimpiadą atvyko geriausi 9–12 klasių lietuvių kalbos žinovai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijai šiais metais atstovavo vienuoliktokas Justinas G. Gimnazistą olimpiadai paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Užsienio lietuviškų mokyklų mokiniai rašė samprotavimo rašinį, atliko kalbos vartojimo testą, kalbėjo iš anksto pasirinkta tema ir deklamavo eilėraštį, o mokytojai buvo pakviesti į kvalifikacijos tobulinimo seminarą. Po darbingos dienos olimpiados dalyviai, savarankiškai arba vadovaujant gidui, apžiūrėjo Druskininkus. Poilsio akimirkas paįvairino apsilankymas vandens parke ar vandens pramogos nakvynės vietose.

Justinas G. užsienio lietuviškų mokyklų mokinių 11–12 klasių grupėje pelnė garbingą antrąją vietą. Vaikinas gavo II-ojo laipsnio diplomą, medalį ir rėmėjų dovanas.

Nuoširdžiai sveikiname Justiną, pelniusį jau ne pirmą apdovanojimą, dėkojame Druskininkų „Ryto“ gimnazijai ir olimpiados organizatoriams už šiltą priėmimą!

AD

Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Puikus pasirodymas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)
Sekite mus/folgen Sie uns: