Puikūs rezultatai Tarptautiniame edukaciniame konkurse

Puikūs rezultatai Tarptautiniame edukaciniame konkurse (Foto: R. Weiss)
Puikūs rezultatai Tarptautiniame edukaciniame konkurse (Foto: R. Weiss)

Kovo mėnesį aktyvi mūsų gimnazijos penktokė Regina R. dalyvavo Tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olimpis 2020 – Pavasario sesija“. Šis konkursas siūlo 1–12 klasių mokiniams pasitikrinti net 9 mokomųjų dalykų (lietuvių ir anglų kalbų, matematikos, fizikos, IT, chemijos, biologijos, geografijos bei istorijos) žinias. Įdomias ir žaismingas užduotis Regina atliko internetu ir pasiekė puikių rezultatų.

Padėkas gavo ir informacinių technologijų mokytojas Robertas Lendraitis, matematikos mokytoja Andrea Guenther, biologijos mokytoja dr. Anka Weber ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Gimnazijos direktorė Rasa Weiss mokinukę pasveikino per videokonferenciją, o netrukus gimnazistę pasieks „Olimpio“ diplomai ir atminimo dovanėlės.

AD

Puikūs rezultatai Tarptautiniame edukaciniame konkurse (Foto: R. Weiss)
Puikūs rezultatai Tarptautiniame edukaciniame konkurse (Foto: R. Weiss)