Bendrabučio sporto kambario renovacija

Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)

Džiugina bendrabučio mokinių – Laimio, Frederic, Augusto, Arno, Irmantės, Anos ir Viktorijos – nuveiktas didžiulis darbas. Gimnazistai bendromis jėgomis renovavo bendrabučio sporto kambarį. Šios patalpos atnaujinimui buvo naudojamos tėvų ir įvairių firmų suaukotos lėšos, medžiagos bei darbo jėga. Bendrabutyje gyvenantys vaikai ypač dėkoja Marie-Chantal tėveliams už jų visokeriopą nuolatinę paramą bendrabučiui.

AJ

Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio sporto kambario renovacija (Foto: E. Jankūnas)