Helovino šventė

Helovino šventė (Foto: V. Guželytė)
Helovino šventė (Foto: V. Guželytė)

Spalio 30 d., penktadienį, mokyklos bendrabutis nušvito oranžinėmis švieselėmis. Šiuo metu gimnazijoje praktiką atliekanti dailės mokytoja Veronika Guželytė tądien organizavo moliūgų pjaustymo ir dekoravimo dirbtuves. Jos vyko Helovino tema išpuoštose bendrabučio erdvėse. Renginiui moliūgų buvo parūpinta iš vietinio ūkininko, o šventinių dekoracijų gaminimu nuoširdžiai užsiėmė 6 klasės mokiniai.

Bendrabutyje gyvenantys gimnazistai su džiaugsmu dalyvavo Helovino šventėje, skobė ir dekoravo moliūgus. Daugelis mokinių moliūgus pjaustė pirmą kartą, todėl emocijų ir naujų potyrių netrūko. Išskobtais moliūgais buvo papuošti bendrabučio laiptai.

Helovino vakarą mokiniai pratęsė kino seanse, kur jaukiai įsitaisę ir apsirūpinę traškučiais, visi kartu žiūrėjo filmą.
Šią šventę aktyviai ruošė Irmantė, Laimis, Ana, Viktorija, Arnas, Kajus bei Ąžuolas. Prie renginio prisidėjo gimnazijos mokytojai bei bendrabučio darbuotojai.

Praktikantė Veronika Guželytė