Rudens futbolo turnyras 2012

Rugsėjo antrasis savaitgalis tapo tikra švente futbolo mėgėjams. Mažajame Hüttenfeldo futbolo stadione gerą pusdienį skambėjo futbolo komentatoriaus bei sirgalių balsai. Saulės spinduliai džiugino tiek futbolo turnyro dalyvius, tiek susirinkusius žiūrovus. Jie turėjo puikią galimybę stebėti gerą futbolininkų žaidimą. Šiame vyriškame turnyre dalyvauti išdrįso ir viena mergina – tai Saulė – Marija Šimelionytė (11 kl.).

Rugsėjo antrasis savaitgalis tapo tikra švente futbolo mėgėjams. Mažajame Hüttenfeldo futbolo stadione gerą pusdienį skambėjo futbolo komentatoriaus bei sirgalių balsai. Saulės spinduliai džiugino tiek futbolo turnyro dalyvius, tiek susirinkusius žiūrovus. Jie turėjo puikią galimybę stebėti gerą futbolininkų žaidimą. Šiame vyriškame turnyre dalyvauti išdrįso ir viena mergina – tai Saulė – Marija Šimelionytė (11 kl.).

Gerokai po pietų paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Jais tapo Tado Škėrio (11 kl.), vieno iš geriausių Gimnazijos futbolininkų, komanda, jau ne pirmą sezoną iškovojusi aukso medalius. Komandoje žaidė broliai Nojus (6 kl.) ir Lukas Bujanauskas (10 kl.), Deividas Pocius (11 kl.) bei Paulius Gervė (10 kl.). Antroji vieta turnyro lentelėje atiteko Marko Schneiderat (9 kl.) komandai, kurioje dėl medalių kovojo Mykolas Kasperavičius (10 kl.), Ilja Bikbajev (7 kl.) bei jau minėta S. M. Šimelionytė (11 kl.). Bronzos medaliai atiteko Luko Bernatavičiaus (11 kl.) komandos nariams Valentinui Iukov  (10 kl.), Modestui Liepiui (10 kl.), Danilai Darbutui (5 kl.) ir Renaldui Bujanauskui (9 kl.).

Geriausiu turnyro žaidėju pelnęs daigiausiai įvarčių buvo pripažintas T. Škėrys. Sėkmingiausiai savo komandos vartus gynė penktokas D. Darbutas.

Turnyro dalyviai dėkingi žaidynių organizatoriams V. Iukov, L. Bernatavičiui, M. Kasperavičiui, praktikantėms iš Kauno technologojos universiteto bei visiems prisidėjusiems, surengiant, gražia tradicija tapusį, turnyrą.

Edmundas Jankūnas
 

Sekite mus/folgen Sie uns: