Įsteigta mokinių mokomoji bendrovė „All!in“

Po daugybės susitikimų, pasitarimų, įvairių organizacinių subtilybių, lapkričio 22-ąją, gimnazistai rankose laikė mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ steigimo dokumentus.

Iš projekto partnerių gauta 90 sertifikatų-akcijų, kiekvienos vertė – 10 eurų. Šie sertifikatai – tai mokomosios bendrovės akcijos, kurias bendrovės nariai turi siūlyti klientams, t. y. parduoti. Pirmąjį sertifikatą-akciją, pabrėždama ypatingą savo paramą, nusipirko Gimnazijos direktorė dr. B. Narkevičienė.  

Po daugybės susitikimų, pasitarimų, įvairių organizacinių subtilybių, lapkričio 22-ąją, gimnazistai rankose laikė mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ steigimo dokumentus.

Iš projekto partnerių gauta 90 sertifikatų-akcijų, kiekvienos vertė – 10 eurų. Šie sertifikatai – tai mokomosios bendrovės akcijos, kurias bendrovės nariai turi siūlyti klientams, t. y. parduoti. Pirmąjį sertifikatą-akciją, pabrėždama ypatingą savo paramą, nusipirko Gimnazijos direktorė dr. B. Narkevičienė.  

Mokomąją Gimnazijos mokinių bendrovę „All!in“ įvairias klausimais konsultuoja Vokietijos Ekonomikos JUNIOR eGmbH institutas. Minėtas institutas gimnazistams patars visus metus.

Mokomoji mokinių bendrovė – aktyvaus mokymosi būdas, ugdantis jaunuolių verslumo kompetencijas ir prisidedantis prie karjeros planavimo. Bendrovės steigėjai – 9–11 klasių mokiniai užsiima prekyba, apskaita, mokosi įmonės valdymo subtilybių bei dirbti komandoje.

Bendrovės vadovė – Jennifer Uihlein (11 kl.), jos pavaduotoja – Viktoria Polatidou (11 kl.), rinkodaros direktorius – Phillip Holley (9 kl.), jo pavaduotojas – Peter Bernardy (10 kl.), valdybos direktorė – Karin Bergmann (9 kl.), finansų direktorė – Aurelija Kvietelaitytė (11 kl.), jos pavaduotojas – Renaldas Barkauskas (9 kl.), administratorius – Niklas Becker (9 kl.). Mokinių mokomosios bendrovės globėjos yra politikos ir ekonomikos mokytojos dr. Gabriele Hoffmann ir Sandra Haffa.  
 

Sekite mus/folgen Sie uns: