Kalėdinė Gimnazijos bičiulių dovana

Gruodžio 15-ąją Hiutenfelde vyko tradicinė kalėdinė mugė. Šio renginio idėja nėra komercinė, svarbiausia – draugų, kaimynų, šeimų ir bičiulių buvimas drauge. Mugėje Hiutenfeldo gyventojai prekiavo pačių gamintomis uogienėmis, kalėdinėmis dekoracijomis, medžio dirbiniais, vaišinosi kalėdiniu vynu bei tradiciniais šventiniais gardumynais.

Gruodžio 15-ąją Hiutenfelde vyko tradicinė kalėdinė mugė. Šio renginio idėja nėra komercinė, svarbiausia – draugų, kaimynų, šeimų ir bičiulių buvimas drauge. Mugėje Hiutenfeldo gyventojai prekiavo pačių gamintomis uogienėmis, kalėdinėmis dekoracijomis, medžio dirbiniais, vaišinosi kalėdiniu vynu bei tradiciniais šventiniais gardumynais.

Hiutenfeldo draugijos nariai remia įvairias miestelio gyventojų iniciatyvas. Šiais metais ypatingo „Pro Hüttenfeld Förderverein“ dėmesio sulaukė Vasario 16-osios gimnazija. Gimnazijos Förderverein pirmininkui ponui Peter Hörl Hiutenfeldo „Pro Hüttenfeld Förderverein“ Valdybos pirmininkas profesorius dr. Werner Gaab įteikė 500 eurų paramos čekį. Lėšos bus panaudotos eksperimentavimo priemonėms naujajame Gimnazijos gamtos mokslų kabinete įsigyti.        

Hiutenfeldo gyventojų draugija „Pro Hüttenfeld Förderverein“ įkurta 2004 metais, nuo to laiko inicijuoja įvairius kultūrinius miestelio renginius ir skatina bendruomenės bendradarbiavimą.

Gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja „Pro Hüttenfeld Förderverein“ draugijai ir jos pirmininkui profesoriui dr. Werner Gaab.

Sekite mus/folgen Sie uns: