„Pavasario futbolo turnyras 2013“

Gegužės 25 d. Gimnazijos berniukų bendrabučio vedėjo Edmundo Jankūno iniciatyva organizuotas tradicinis futbolo turnyras, skirtas tą vakarą Londone vykusiam UEFA čempionų lygos finalui, kurio stebėjimas buvo organizuotas bendrabučio Mažojoje kino salėje.

Šįkart saulei praplėšus debesis įnirtinga kova vyko tarp trijų komandų: Luko Bernatavičiaus (komandos nariai: Valentinas Iukov, Darius Subačius ir Danila Darbutas), Tado Škėrio (Deividas Pocius, Nojus Bujanauskas, Darius Šulcas ir Paulius Gervė) bei Marko Schneiderat (Saimonas Šulcas, Modestas Liepis, Ilja Bikbajev ir Christofer Rünger).

Prizinės vietos, po finalinio susitikimo santykiu 6:5 atiteko Luko B. – I vieta ir Tado – II vieta komandoms. Marko komanda pusfinalyje rezultatu 1:4 pralaimėjo Tado koamdai ir užėmė – III vietą.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Lukas Bernatavičius, pelnęs savo kamandai 13 taškų. Geriausiu gynėju pripažintas penktokas Danila Darbutas.

Sveikiname laimėtojus, sirgaliams dėkojame už plojimus ir emocijų audras, organizatoriams Markui Schneiderat, Valentinui Iukov, varžybų sekretoriatui ir kitiem – už sportinę iniciatyvą.