Baigėsi dar vieni mokslo metai

Vasaros atostogas Gimnazijos bendruomenė pradėjo liepos 5-ąją. Šią dieną visi buvo ypač gerai nusiteikę. Gimnazijos vadovai „suskaičiavo mokslo metų vaisius“, sveikino ir apdovanojo geriausiai besimokiusius, įvairiuose projektuose bei konkursuose dalyvavusius gimnazistus.

Vasaros atostogas Gimnazijos bendruomenė pradėjo liepos 5-ąją. Šią dieną visi buvo ypač gerai nusiteikę. Gimnazijos vadovai „suskaičiavo mokslo metų vaisius“, sveikino ir apdovanojo geriausiai besimokiusius, įvairiuose projektuose bei konkursuose dalyvavusius gimnazistus.

2012–2013 mokslo metų geriausieji:
5 klasėje: Rüben Werle, Dana Häffner, Leon Werle, Kim Lea Rendl, Robin Buchholz.
6 klasėje: David Werle, Tammy Simon, Lisa Schlappner, Julia Hörl, Lisa Maria Hirsch.
7 klasėje: Celine Jörns, Vanessa Plischek, Lilli Keller, Anna Marie Diehlmann.
8 klasėje: Dustin Ehret, Sophie Venckus, Laura Papinigytė.
9 klasėje: David Julian Wind, Renaldas Barkauskas, Gabija Lazovskytė, Magnus Schleinkofer, Enrika Lazovskytė.
10 klasėje: Ximena Lenz, Annett Knorr, Valentinas Iukov.
11 klasėje: Saskia Umann, Jennifer Uihlein, Viktorija Cibulskaitė, Valea Kleinschmidt, Viktoria Polatidou.

Sekite mus/folgen Sie uns: