Konferencija „Gabių ir talentingų mokinių ugdymas“, 2017


Über Grenzen schauen – Fachtagung Begabungsförderung der Länder Bayern, Hessen, Sachsen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Konferencija „Gabių ir talentingų mokinių ugdymas“, 2017 (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio 20 ir 21 dienomis Drezdene vykusioje konferencijoje apie darbą su itin gabiais mokiniais dalyvavo Bavarijos, Heseno ir Saksonijos žemių mokyklų pedagogai. Labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazija yra viena iš 8 Heseno žemės mokyklų, kurių atstovams buvo suteikta galimybė dalyvauti šiame renginyje. Mūsų gimnazijai konferencijoje atstovavo direktorė Janina Vaitkienė ir vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.
Pranešimą apie gabių ir talentingų mokinių ugdymą skaitė Hamburgo universiteto profesorius dr. Thomas Trautmann. Jis pabrėžė, kad kieviena mokykla pagal poreikius ir galimybes turėtų susikurti individualią gabių mokinių ugdymo strategiją. Vėliau pedagogai generavo idėjas, kaip būtų galima dar efektyviau bendradarbiauti tarpusavyje, dalinosi patirtimi, diskutavo apie gabių mokinių ugdymo galimybes įvairiose meno ir mokslo srityse.
Über Grenzen schauen – Fachtagung Begabungsförderung der Länder Bayern, Hessen, Sachsen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Konferencija „Gabių ir talentingų mokinių ugdymas“, 2017 (Foto: Dr. G. Hoffmann)