Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina


Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)
Gegužės 7 d. švenčiama Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Mūsų gimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai šią dieną dalyvavo pirmojoje virtualioje lietuvių kalbos viktorinoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (koordinatorė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia).

Labai džiaugiamės, kad viktorinoje dalyvavo ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir mokytojai. Į įdomius klausimus, parinktus iš įvairių kalbos sričių, kartu su mokiniais atsakinėjo Lietuvos istorijos ir tikybos mokytoja Dalė Kriščiūnienė bei IT mokytojas Robertas Lendraitis. Jis kovo mėnesį taip pat rašė ir Nacionalinį diktantą.

Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)

Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Pirmoji virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)