Heseno žemės televizijos konkursas „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2018“Balandžio 11 d. mūsų vienuoliktokai Heseno žemės televizijos (Hessischer Rundfunk) paskelbtam konkursui „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2018“ pateikė savo sukurtą filmą. Neseniai mūsų mokiniai gavo džiugią žinią, kad jų trumpametražinis filmas „Svajonė“ pateko tarp 18 geriausių filmų ir pretenduoja į vieną iš konkurso apdovanojimų.

Mokinių grupelė generavo idėjas ir rašė scenarijų. Filmą, kuriame mokinių prašymu vaidino ir du gimnazijos mokytojai, vienuoliktokai nufilmavo prieš Velykų atostogas, o vaizdo medžiagą jie montavo laisvalaikiu. Projektą kuravo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.

Prie filmo kūrimo prisidėjo: Leonie Süss, Rūta Vasiliauskaitė, Danil Muromcev, Nojus Bujanauskas, Carlotta Schneider, Timo Zimmermann, Tammy Simon, Laura Lang, Philip Karb, Josephina Jaksch, Gabrielė Luka Ružytė, Ieva Asevičiūtė, Jens Zorn, Asta D’Elia, dr. Gabriele Hoffmann.

Finalistai birželio 7 dieną vyks į Frankfurtą, kur bus apdovanoti konkurso nugalėtojai. Nuo liepos 23 d. iki 27 d. visus aštuoniolika nominuotų filmų galės išvysti Heseno žemės televizijos (hr-fernsehen) žiūrovai.

A.D.

Tipp HR Nominierung (naujas langas, DE, PDF)
Online hr Nominierung Endrunde (naujas langas, DE, PDF)
HR Meine Ausbildung SüMo (naujas langas, DE, PDF)
HR Meine Ausbildung La-Zeitung (naujas langas, DE, PDF)