Apdovanojimai ir pripažinimas Europos konkurse


Europäischer Wettbewerb 2018 – Preisträgerinnen auf Landesebene und Anerkennungen auf Bundesebene (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Apdovanojimai ir pripažinimas Europos konkurse (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Vienuoliktokė Gabrielė Luka Ružytė ir dvyliktokė Amy-Marie Gergenreder dalyvavo 65-ajame Europos konkurse (Europäischer Wettbewerb). Šiais metais mokinių konkurso tema buvo „Pamąstyk, kas yra Europos pamatas“. Įvairaus amžiaus mokiniai buvo pakviesti išreikšti savo mintis apie Europos kultūrinį paveldą ir jo svarbą.

Puikiai piešiančias gimnazistes konkurse paskatino dalyvauti ir kuravo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann. Merginų darbai pelnė apdovanojimus Heseno žemės mastu ir pripažinimą šalies mastu.

Mūsų gimnazisčių dailės darbuose atspindėjo potemė „Nuo dvaro dailininko iki asmenukės“. Konkurso dalyvės savo piešiniuose bandė atskleisti, kaip šiuolaikinė saviraiškos ir savimonės kultūra keičia visuomenę ir kaip šie pokyčiai juntami istorijos eigoje.
Gabrielė ir Amy-Marie bus apdovanotos birželio 16 dieną per Joninių šventę.

A.D.


Europäischer Wettbewerb 2018 – Preisträgerinnen auf Landesebene und Anerkennungen auf Bundesebene (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Apdovanojimai ir pripažinimas Europos konkurse (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Europäischer Wettbewerb 2018 – Preisträgerinnen auf Landesebene und Anerkennungen auf Bundesebene (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Apdovanojimai ir pripažinimas Europos konkurse (Foto: Dr. G. Hoffmann)