Biliardo turnyras M. Jacinevičiaus vardo taurei laimėti


Biliardo turnyras M. Jacinevičiaus vardo taurei laimėti (Foto: E. Jankūnas)
Biliardo turnyras M. Jacinevičiaus vardo taurei laimėti (Foto: E. Jankūnas)

Joninių išvakrėse pasibaigė kasmetinis biliardo turnyras, skirtas buvusio gimnazijos abituriento advokato Mindaugo Jacinevičiaus vardo taurei laimėti.

Šiame visą mėnesį trukusiame turnyre prie biliardo stalo savo jėgas išbandė ir bendrabučio merginos. Jau tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo kelios dešimtys vaikinų ir merginų.

Turnyro finale vaikinų grupėje susikovė stipriausi šių metų žaidėjai Domas Paulauskas ir Danila Darbutas. Įtemptoje kovoje sėkmė lydėjo D. Paulauską ir jis pelnytai tapo turnyro nugalėtoju. Antrosios vietos taurė atiteko D. Darbutui, o trečiąją vietą užėmė ir bronzos taurę pelnė Arvydas Rudzevičius.

Merginų grupės finale labai dramatiškoje kovoje varžoves nugalėjo Christina Buivydaitė. Ji tapo pirmąja mergina, pripažinta šio biliardo turnyro čempione. Antrąją vietą ir sidabro taurę pelnytai iškovojo Aida Fallentin, o bronzos taurė buvo įteikta Smiltei Lekavičiūtei.

E.Jankūnas


Biliardo turnyras M. Jacinevičiaus vardo taurei laimėti (Foto: E. Jankūnas)
Biliardo turnyras M. Jacinevičiaus vardo taurei laimėti (Foto: E. Jankūnas)

Sekite mus/folgen Sie uns: