Pamokos Jonui Mekui atminti

Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)
Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)

Vyresnių klasių mokiniams buvo vedamos pamokos, skirtos sausio 23 d. mirusiam garsiam lietuvių kilmės menininkui Jonui Mekui atminti. Muzikos pamokose (mokytojas Gintaras Ručys) buvo kalbama apie J. Meko kūrybos svarbą pasauliniame kontekste. Gimnazistai žiūrėjo vaizdinę medžiagą apie „avangardo kino krikštatėvį“ ir jo kūrybos ryšį su žymių to meto kūrėjų menine veikla.

Per lietuvių kalbos pamokas (mokytoja Asta D`Elia) gimnazistai skaitė interviu su visame pasaulyje žinomu menininku, susipažino su J. Meko poezija. Vėliau jaunuoliai samprotavo tema „Ką reiškia užsienyje būti lietuviu?“

A.D.

Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)
Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)
Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)
Pamokos Jonui Mekui atminti (Foto: D. Šulcas)