Akcija „Kamštelis prieš poliomielitą“

Die ersten 1.600 Deckel sind gesammelt! (Foto: J. Hörl)
Akcija „Kamštelis prieš poliomielitą“ (Foto: J. Hörl)

Jau tris savaites mūsų gimnazistai renka plastikinius butelių kamštelius. Taip jie prisideda prie akcijos, kurios metu surinktas, regis, bevertis plastikas galės išgelbėti žmonių gyvybes. Dėkojame šeštokui Kasparui Jotkevičiui, į mokyklą atnešusiam ypač daug kamštelių. Tėvų komiteto pirmininkė Judith Hoerl džiaugiasi, kad per tokį trumpą laiką jų buvo surinkta net 1600! Už 500 kamščių vieną vaiką galima paskiepyti nuo poliomielito.

Akcija „Kamštelis prieš poliomielitą“ tęsiasi. Kviečiame į gimnazijos koridoriuje pastatytą kibirą ir toliau aktyviai mesti plastikinių butelių kamštelius!

A.D.

Die ersten 1.600 Deckel sind gesammelt! (Foto: J. Hörl)
Akcija „Kamštelis prieš poliomielitą“ (Foto: J. Hörl)