Studijuok Lietuvoje!

Studijuok Lietuvoje!
Studijuok Lietuvoje!

Spalio 15 d. gimnazijos bendrabučio salėje vyresnieji mokiniai susitiko su Lietuvos universitetų, aukštųjų mokyklų bei Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos LAMA BPO atstovais. Svečiai mokiniams pristatė studijų Lietuvoje programas ir galimybes. Susitikimo, vykusio anglų kalba, metu buvo nuodugniai aptartos priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sąlygos.

Renginyje buvo pristatytos šios Lietuvos aukštosios mokyklos: ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas, Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, LCC tarptautinis universitetas, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuvos sporto universitetas, Mykolo Riomerio universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus universitetas bei Vytauto Didžiojo universitetas.

Po kavos pertraukėlės gimnazistai turėjo galimybę individualiai pasikonsultuoti su kiekvienos aukštosios mokyklos atstovu. Renginį rėmė Švietimo mainų paramos fondas iš Vilniaus.

A.D.

Studijuok Lietuvoje!
Studijuok Lietuvoje!
Sekite mus/folgen Sie uns: