Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje

Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)
Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)

Spalio 17-18 d. Gießeno Slavistikos universitete JLU vyko 21-oji Heseno žemės rusų kalbos olimpiada. Vasario 16-osios gimnazijai joje atstovavo trys 12-os ir 13-os klasės mokiniai: Aivaras Masiulionis, Laimis Antanavičius ir Marija Fiodorova. Mokiniai užduotis atliko pogrupiuose pagal kalbos mokėjimo lygį nuo A1 iki C1.

I vietą FS A1 pogrupyje užėmė Aivaras Masiulionis (12 kl.), II vietą FS C1 pogrupyje užėmė Marija Fiodorova (13 kl.), mokinių rusų kalbos mokytoja – Marija Schäfer. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais, prizininkams Aivarui ir Marijai atiteko olimpiados dovanos: diplomas ir knyga.

Sveikiname Aivarą ir Mariją bei mokytoją Mariją Schäfer!

Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)
Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)Processed with VSCO with a4 preset
Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)
Gimnazistai 21-oje rusų kalbos olimpiadoje (Foto: M. Fiodorova)
Sekite mus/folgen Sie uns: