2019 metų Stalo teniso turnyras

2019 metų Stalo teniso turnyras (Foto: E. Jankūnas)
2019 metų Stalo teniso turnyras (Foto: E. Jankūnas ir Frederikas)

Baigėsi stalo teniso turnyras rudens taurei laimėti. Beveik visą mėnesį bendrabučio fojė nenutilo kamuoliuko smūgių garsai ir žaidėjų šūksniai. Šių metų turnyro mokiniai nekantriai laukė ir rodė didelį susidomėjimą šia sporto šaka. Stalo teniso turnyre dalyvavo beveik visi bendrabutyje gyvenantys berniukai. Su jais vienoje grupėje rungtyniauti išdrįso ir keletas merginų: Rūta Vasiliauskaitė, Smiltė Lekavičiūtė ir jauna gimnazijos mokytoja Ignė Vrubliauskaitė.

Lapkričio 6 d. vakare įvyko turnyro finalas ir paaiškėjo varžybų nugalėtojai.

2019 metų Stalo teniso turnyro taurė buvo įteikta devintokui Aurimui Rapnikui. Su Aurimu finale susikovė jam lygiavertis žaidėjas, devintos klasės mokinys Liudvikas Rudis. Trečiosios vietos taurė atiteko aštuntokui Augustui Riaukai. Paguodos prizai buvo įteikti ir merginoms, kurios puikiai žaidė ir sugebėjo rimtai pasipriešinti ne vienam berniukui.

Dėkojame Danilai Darbutui ir Nojui Bujanauskui, varžybų teisėjams, už objektyvų teisėjavimą.

EJ