Susikaupimo valandėlė

Susikaupimo valandėlė (Foto: D. Kriščiūnienė)
Susikaupimo valandėlė (Foto: D. Kriščiūnienė)

Lapkričio 12 d. į Visų Lietuvos Šventųjų koplyčią gimnazijos kapelionas dr. Virginijus Grigutis pakvietė 5–8 klasių mokinius susikaupimo valandėlei. Jai vadovavo svečias iš Lietuvos – Kairių parapijos klebonas Rimantas Pranckaitis.

Gimnazistai prisiminė šv. Martyno kilnumą, pasimeldė. Vėliau taip pat Renhofo pilyje esančioje bibliotekoje svečias trumpai papasakojo apie save ir pakvietė į diskusiją ,,Kas aš esu Dievo rankose?“ Mokiniams buvo išdalintas modelinas, kuris suteikė galimybę kūrybiškai atsakyti į šį klausimą. Susikaupimo valandėlės dalyviai nulipdė labai gražius darbus ir pasidalino savo mintimis, kurių kilo gilinantis ir analizuojant temą.

Mokytoja D. Kriščiūnienė