Išvyka į BASF – integruota pamoka netradicinėje erdvėje

Chemie, Biologie und PoWi – kursübergreifende Werksführung bei der BASF (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į BASF – integruota pamoka netradicinėje erdvėje (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio 13 d. chemijos bendrojo kurso, biologijos bei politikos ir ekonomikos sustiprinto kurso mokiniai lankėsi Liudvigshafene esančioje BASF chemijos gamykloje. Juos lydėjo mokytojai dr. Holger Schaefer ir dr. Gabriele Hoffmann.

Po didžiulį gamyklos kompleksą su 2000 pastatų 10 kvadratinių kilometrų plote grupelė važinėjo autobusu. Gimnazistai susipažino su įvairia BASF gaminama produkcija, kompanijos istorija ir kitais įdomiais faktais apie chemijos pramonę. Dvyliktokai klausėsi BASF koncerno darbuotojų pasakojimų, žiūrėjo informacinę video medžiagą, stebėjo chemijos eksperimentus.
AD