Grafikos darbų parodos atidarymas

Grafikos darbų parodos atidarymas (Foto: J. Gečas)
Grafikos darbų parodos atidarymas (Foto: J. Gečas)

Lapkričio 8 d. mūsų gimnazijos dvyliktokas Laimis Antanavičius pristatė savo pirmąją asmeninę grafikos darbų parodą. Gimnazistą sveikino ir kūrybinės sėkmės linkėjo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann, laikinai einanti direktorės pareigas pavaduotoja Irena Sattler bei dailės mokytoja Aina Janulionienė. Į parodos atidarymą atvyko buvusi mūsų gimnazijos dailės mokytoja Jūratė Batura-Lemke. Dailininkė taip pat sveikino dvyliktoką ir linkėjo neprarasti lakios vaizduotės.
Nors Laimis ir nelankė Dailės mokyklos, piešdamas jis praleido ne vieną valandą, kadangi piešimas – jo mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas.

Raktas į kūrybingumą – tai noras bandyti, rizikuoti ir žiūrėti, kas bus, juk kūrybiškumui nėra ribų. Gimnazisto grafikos darbuose atgyja ne tik daiktai, kuriuos mes kasdien matome savo aplinkoje, bet ir įvairios fantastinės būtybės. Mokinio grafikos darbais galima pasigrožėti senojo gimnazijos pastato antrame aukšte.

Taigi norime palinkėti, kad Laimis ir toliau nebijotų rizikuoti ir kad piešiant mūzos nenustotų jo lankyti.

Justinas G. ir AD

Sekite mus/folgen Sie uns: