Atvirų durų diena 2020

Atvirų durų diena 2020 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2020 (Foto: M. D. Schmidt)

Vasario 1 d. mūsų gimnazija atvėrė savo duris naujiems mokiniams ir jų tėveliams. Bendrabučio salėje vyko pagrindinis šios dienos renginys. Jo metu pavaduotoja Irena Sattler, vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann ir jaunesniųjų klasių vadovė Andrea Guenther pasveikino visus susirinkusius ir pristatė naująją mokyklos direktorę Rasą Weiß.

Po naujosios mokyklos vadovės sveikinimo žodžių pasirodė gimnazijos šokėjų kolektyvas. Septintos klasės mokinės pristatė savo kūrybos animacinį filmuką. Mokyklos orkestras smagiai užtraukė lietuvių liaudies dainą.

Po muzikinės renginio dalies tėveliai galėjo plačiau susipažinti su gimnazija, o būsimieji mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Svečiai išvydo keletą chemijos bei fizikos eksperimentų, sužinojo įdomių istorijos faktų, turėjo galimybę išmokti keletą žodžių prancūziškai ir artimiau susipažinti su Lietuva. Besidomintiems gimnazija buvo vedamos interaktyvios informacinių technologijų pamokėlės. Bendrabutyje gyvenantys mokiniai visus vaišino gėrimais ir skanėstais, kuriuos kepė patys moksleiviai. Atvirų durų dienai einant į pabaigą, tiek tėveliams, tiek mokiniams buvo aprodytos mokyklos patalpos, bendrabutis, parkas, pilis.

Kitais mokslo metais tikimės sulaukti daug naujų mokinių ir mielai kviečiame apsilankyti Pažintinėse dienose.

Justinas G.