Mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ nariai tobulinasi

Schülerfirma „All!in“ Mitarbeiter*innen auf Fortbildung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ nariai tobulinasi (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Jau nuo 2011 m. veikia mūsų gimnazijos mokomoji mokinių bendrovė „All!in“. Sausio 30 d. jos nariai vietoj įprastų pamokų dalyvavo įmonių mokymuose ir kūrybinėse dirbtuvėse, kurias organizavo mokytojos dr. Gabriele Hoffmann ir Sandra Haffa.

Kūrybinių dirbtuvių vadovas Kejdi Sula pasidalino savo patirtimi su mūsų gimnazijos mokiniais, kurie, nors ir daug išmano ir, galima sakyti, yra savo srities profesionalai, vis tiek norėjo sustiprinti savo komandinę dvasią ir komandinę struktūrą. Kūrybinės dirbtuvės iš karto pasiteisino – buvo užsibrėžti nauji tikslai, kuriuos nuo šiandien bus stengiamasi įgyvendinti.

IV

Schülerfirma „All!in“ Mitarbeiter*innen auf Fortbildung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ nariai tobulinasi (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Schülerfirma „All!in“ Mitarbeiter*innen auf Fortbildung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ nariai tobulinasi (Foto: Dr. G. Hoffmann)