Tarptautinis projektas „Velykų papročiai“

Tarptautinis projektas „Velykų papročiai“ (Foto: A. D'Elia)
Tarptautinis projektas „Velykų papročiai“ (Foto: A. D’Elia)

7 klasės mokiniai, besimokantys Lietuvos pažinimo, dalyvavo tarptautiniame 1–8 klasių projekte „Velykų papročiai“, vykdomame vasario–balandžio mėnesiais. Jį inicijavo Akmenės rajono Akmenės gimnazija.

Iš pradžių septintokai žiūrėjo filmą apie lietuvių kalendorines šventes, jų papročius ir tradicijas. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas Velykoms. Mokiniai susipažino su šios pavasario šventės papročiais, simbolika ir margučių marginimo būdais. Vėliau visi drauge lygino, kaip Velykos švenčiamos Vokietijoje ir kaip Lietuvoje. Sukaupę pakankamai žinių, mokiniai su Lietuvos pažinimą mūsų gimnazijoje jau dešimtus metus dėstančia mokytoja Asta D`Elia margino kiaušinius. O gražiausia nuotrauka buvo tuojau pat pateikta virtualiai kūrybinių darbų parodai.

Pasigrožėkite mokinių darbais: Facebook (LINK)

AD

Sekite mus/folgen Sie uns: