Krepšinio šventė 2020

Krepšinio šventė 2020 (Foto; A. Tauras)
Krepšinio šventė 2020 (Foto; A. Tauras)

Vasario 22 d. Hiutenfeldo savivaldybės salėje vyko krepšinio šventė. Ją organizavo sporto mokytojas ir krepšinio būrelio vadovas Arūnas Tauras. Turnyre dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai, buvę gimnazistai ir Lietuvių bendruomenės sporto klubo nariai.

Po šventės organizatoriaus ir naujosios mokyklos direktorės Rasos Weiss sveikinimo žodžių tarpusavyje įnirtingai kovojo trys komandos: „Geltoni“, „Žali“ ir „Raudoni“. Į finalą pateko „Geltoni“ su kapitonu Roku Kankaliu ir „Raudoni“ su kapitonu Nojumi Bujanausku. Prieš finalines rungtynes vyko kamuolio metimo į krepšį nuo trijų taškų linijos konkursas, kuriame dalyvavo po du žaidėjus iš kiekvienos komandos. Po įtemptos kovos varžovus nugalėjo Rokas Kankalis. Geltonųjų komanda finale taikliais tritaškiais sutriuškino raudonuosius ir šventė pergalę. Dėkojame sekretoriatui – dešimtokui Gintautui G. ir buvusiai gimnazistei Kamilei M.

AT+AD

Krepšinio šventė 2020 (Foto; A. Tauras)
Krepšinio šventė 2020 (Foto; A. Tauras)
Sekite mus/folgen Sie uns: