Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas

Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D’Elia)

Londono EC Lighthouse lituanistinė mokykla organizavo tarptautinį užsienio mokyklų moksleivių, besimokančių lietuvių kalbos, rašinio konkursą skambiu pavadinimu „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia“. Konkurso, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, dalyviai buvo pakviesti pamąstyti apie Lietuvos praeitį ir dabartį, pateikti savo požiūrį į šalyje vykstančius procesus bei lietuvio vietą globaliame pasaulyje.

Konkursui skirti 66 darbai atkeliavo iš įvairių šalių: Airijos, Belgijos, JAV, JK, Liuksemburgo, Rusijos ir Vokietijos. Aktyvus mūsų gimnazijos vienuoliktokas Justinas G. taip pat siuntė savo rašinį šiam konkursui. Gimnazistą konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Justinas iškovojo pirmąją vietą! Antrąją vietą pelnė Liuksemburgo I Europos mokyklos mokinė. Šįkart komisija nusprendė skirti dvi trečiąsias vietas. Jos atiteko Belgijos Briuselio II Europos mokyklos ir Amerikos Aleksandros Kazickienės lituanistinės mokyklos mokiniams.

Laimėtojams įteikti LR ambasados Jungtinėje Karalystėje diplomai ir LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atminimo dovanėlės.

AD

Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D’Elia)
Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazijos vienuoliktokas – tarptautinio rašinio konkurso nugalėtojas (Foto: A. D’Elia)
Sekite mus/folgen Sie uns: