Likite sveiki!

Likite sveiki! (Foto: R. Lendraitis)
Likite sveiki! (Foto: R. Lendraitis)

Birželio 29 d. vyko paskutinis šių mokslo metų posėdis. Per pertrauką mokyklos bendruomenė atsisveikino ir plojimais į užtarnautą poilsį išlydėjo ilgamečius gimnazijos mokytojus Marytę Dambriūnaitę-Šmitienę (išdirbo 44 metus) ir kun. Reinald Fuhr (išdirbo 24 metus) bei virtuvės darbuotoją Eleną Gasiūnas (išdirbo 18 metų). Gėlių puokštes ir dovanas jiems įteikė ne tik direktorė Rasa Weiss, bet ir Tėvų komiteto pirmininko pavaduotoja Evi Hahl. Skaniais patiekalais daugybę metų gimnazijos bendruomenę ir svečius lepinusią ponią Eleną maloniai nustebino ūkvedžio Roberto Kaikario krovininiu vežimėliu įvežtas oleandras.

Pagerbta buvo ir dėl studijų Lietuvoje gimnaziją paliekanti mokytoja Ignė Vrubliauskaitė. Be to, mokytojams ir gimnazijos darbuotojams, 2019/2020 mokslo metais šventusiems gimimo ir darbo metų jubiliejus, direktorė Rasa Weiss įteikė gėlių puokštes ir dovanų kuponus.

AD