Verslo simuliacijos žaidimas „Kaip valdyti verslo procesus?“


ERP Simulation Game – Betriebswirtschaftliche Prozesse verstehen lernen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
ERP Simulation Game – Betriebswirtschaftliche Prozesse verstehen lernen (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 3 d. sustiprinto politikos ir ekonomikos kurso mokiniai su savo mokytoja dr. Gabrielle Hoffmann lankėsi Hopp fondo patalpose Veinheime. Ten jie dalyvavo verslo simuliacijos žaidime „Kaip valdyti verslo procesus?“

Mokiniai, pasiskirstę grupelėmis, mokėsi praktiškai valdyti verslo procesus. Žaidimas vyko trimis etapais, trukusiais po 20 minučių (1 minutė atitiko vieną darbo dieną). Gimnazistai vadovavo „savo“ virtualioms įmonėms, bendravo su tiekėjais, pateikė užsakymus ir pardavinėjo produktus. Be to, virtualios įmonės konkuravo tarpusavyje, o jaunųjų verslininkų sprendimų rezultatus analizavo kompiuterinė programa. Dalyviai turėjo galimybę pasimokyti ne tik iš teisingai priimtų sprendimų, bet ir iš padarytų klaidų.

Gimnazistai nemokyklinėje aplinkoje pagilino savo ekonomikos ir verslumo žinias, patobulino komandinio darbo, laiko valdymo, bendradarbiavimo ir bendravimo įgūdžius.

A.D.