2018-ųjų Kalėdų šventė „Kalėdos Europoje“

2018-ųjų Kalėdų šventė „Kalėdos Europoje“ (Foto: D. Kriščiūnienė)
2018-ųjų Kalėdų šventė „Kalėdos Europoje“ (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 19 d. vakarą Hiutenfeldo bendruomenės namuose buvę ir esami gimnazijos mokytojai, darbuotojai, mokiniai, jų tėveliai ir giminaičiai susirinko pasitikti Kalėdų stebuklo. Šventinį vakarą vedė devintokai Gintautas Guntulis ir Mia Kramer.

Renginį savo originaliu pasirodymu apie kūdikėlio Kristaus gimimą pradėjo mažieji mokiniai. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Janina Vaitkienė. Ji džiaugėsi greitai prabėgusiais, bet turiningais ir darbingais metais, dėkojo mokinių tėveliams už visokeriopą pagalbą. Gimnazijos vadovė įteikė stipendiją vienuoliktokui Danilai Darbutui, per gimnazijos šventes atsakingam už garso techniką. Jau kelerius metus iš eilės stipendiją skiria Fuehrmann šeima.

Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ir šventinę nuotaiką skleidė gimnazijos vokalinio ansamblio, orkestro bei šokėjų pasirodymai (vadovai Gintaras ir Audronė Ručiai). Šventinio vakaro dalyviai klausė skaitinių iš Šventojo Rašto, stebėjo mokinių pasirodymus, dalijosi kalėdaičiais, valgė simbolinę Kūčių vakarienę. Po jos gimnazistai su nekantrumu laukė kalėdinio pašto ir mokytojų atliekamos dainos. Jaukią šventę karūnavo visų kartu dviem kalbomis giedama kalėdinė giesmė „Tyli naktis“.

A.D.